Lietotājiem
Preces kods: 0068

Gudrais plastilīns Zaļais hameleons

Ir noliktavā
Ieteicamais vecums:
3+

  Gudrais plastilīns - neticama substance, kurai piemīt cietas un šķidras vielas īpašības vienlaicīgi. Tas vienmēr ir gatavs piedzīvojumiem un nelokāmi pacieš jebkuras transformācijas. 

 

Met pret grīdu - atlēks kā bumbiņa! Neaiztiec - izplūdīs kā ūdens. Uzsit ar āmuru - sašķīdīs gabalos kā kristāls. Izstiep kā gumiju, plēs kā papīru, griez ar šķērēm, pūt burbuļus, veido figūriņas, noņem nospiedumus, pārvelc attēlus!

 

Gudrā plastilīna "Hameleons" unikālā superspēja - prasme mainīt krāsu. Siltuma iedarbībā tā oriģinālā krāsa kļūs gaišāka, bet aukstuma iedarbībā - tumšāka. Sasildi to rokās vai pieliec pie radiatora, izmanto aukstu ūdeni vai ledus gabaliņu, - un pārsteidz draugus!

Attīstoša dāvana bērniem (no 3 gadu vecuma): uzlabo sīko motoriku, veicina radošo spēju, runas un loģiskās domāšanas attīstību. Veido labdabīgu psihoemocionālo fonu.

Oriģināla dāvana pieaugušajiem (no 3 gadu vecuma): neaizvietojams antistresa līdzeklis - darbaholiķiem, iedvesmas avots - radošo profesiju cilvēkiem, sabiedrotais tiem, kas vēlas atmest smēķēšanu uz visiem laikiem, terapeits - reimatisko sāpju, pēc insulta un Parkinsona slimības gadījumos. 

Ražotājs: Cits
Daudzums:
Cena: 8.44 Ls
12.01 Eur
Cena ar privilēģiju karti: 7.60 Ls (10.81 Eur)
Uzdod savu jautājumu:
My status
Komentāri
Pievienot komentāru
Vārds:
Labi