Lietotājiem
Preces kods: 0013

Gudrais plastilīns Zaļā aura

Ir noliktavā
Ieteicamais vecums:
3+

 Gudrais plastilīns - neticama substance, kurai piemīt cietas un šķidras vielas īpašības vienlaicīgi. Tas vienmēr ir gatavs piedzīvojumiem un nelokāmi pacieš jebkuras transformācijas.

 

Met pret grīdu - atlēks kā bumbiņa! Neaiztiec - izplūdīs kā ūdens. Uzsit ar āmuru - sašķīdīs gabalos kā kristāls. Izstiep kā gumiju, plēs kā papīru, griez ar šķērēm, pūt burbuļus, veido figūriņas, noņem nospiedumus, pārvelc attēlus!

Gudrā plastilīna "Aura" unikālā superspēja - prasme spīdēt tumsā. Gaismā plastilīns šķiet vienkārši balts, bet pietiek paturēt to saules gaismā vai "uzlādēt" zem lampas, lai tas tumsā iespīdētos ar neticamu neona mirdzumu. Izmanto kabatas lukturīti, lai zīmētu uz tā, vai arī uztaisi unikālas fotogrāfijas ar plēves un halogēnās lampas palīdzību! 

Ja šajā brīdī izvēlaties savu pirmo gudro plastilīnu, mēs rekomendējam vispirms pievērst uzmanību citām krāsām. Visi plastilīni "Aura" dienas gaismā ir balti, tādēļ ātri nosmērēsies, veicot dažādus trikus uz grīdas. Šis plastilīns labāk lai ir otrais vai trešais, tad to būs iespējams izmantot saudzīgi.

Attīstoša dāvana bērniem (no 3 gadu vecuma): uzlabo sīko motoriku, veicina radošo spēju, runas un loģiskās domāšanas attīstību. Veido labdabīgu psihoemocionālo fonu.

Oriģināla dāvana pieaugušajiem (no 3 gadu vecuma): neaizvietojams antistresa līdzeklis - darbaholiķiem, iedvesmas avots - radošo profesiju cilvēkiem, sabiedrotais tiem, kas vēlas atmest smēķēšanu uz visiem laikiem, terapeits - reimatisko sāpju, pēc insulta un Parkinsona slimības gadījumos. 

Ražotājs: Cits
Daudzums:
Cena: 7.89 Ls
11.23 Eur
Cena ar privilēģiju karti: 7.10 Ls (10.10 Eur)
Uzdod savu jautājumu:
My status
Komentāri
Pievienot komentāru
Vārds:
Labi