Lietotājiem
Preces kods: 0099

Gudrais plastilīns Pūķa zvīņas

Atlaide
Ir noliktavā
Ieteicamais vecums:
3+

 Gudrais plastilīns - neticama substance, kurai piemīt cietas un šķidras vielas īpašības vienlaicīgi. Tas vienmēr ir gatavs piedzīvojumiem un nelokāmi pacieš jebkuras transformācijas.

 

 

 

Met pret grīdu - atlēks kā bumbiņa! Neaiztiec - izplūdīs kā ūdens. Uzsit ar āmuru - sašķīdīs gabalos kā kristāls. Izstiep kā gumiju, plēs kā papīru, griez ar šķērēm, pūt burbuļus, veido figūriņas, noņem nospiedumus, pārvelc attēlus!

Gudrā plastilīna "Pūķa zvīņas" unikālā superspēja - dzirkstošs elektrisks spīdums. Spilgta, uzmundrinoša krāsa, sajaucoties ar spīdošajām daļiņām, rada neatkārtojamu marmora rakstu - katru reizi citu, padarot šo plastilīnu par labāko antistresa līdzekli.

Attīstoša dāvana bērniem (no 3 gadu vecuma): uzlabo sīko motoriku, veicina radošo spēju, runas un loģiskās domāšanas attīstību. Veido labdabīgu psihoemocionālo fonu.

Oriģināla dāvana pieaugušajiem (no 3 gadu vecuma): neaizvietojams antistresa līdzeklis - darbaholiķiem, iedvesmas avots - radošo profesiju cilvēkiem, sabiedrotais tiem, kas vēlas atmest smēķēšanu uz visiem laikiem, terapeits - reimatisko sāpju, pēc insulta un Parkinsona slimības gadījumos.

Ražotājs: Cits
Daudzums:
Cena: 9.80 Ls 7.90 Ls
13.94 Eur 11.24 Eur
Uzdod savu jautājumu:
My status
Komentāri
Pievienot komentāru
Vārds:
Labi