Lietotājiem
Preces kods: 0402

Gudrais plastilīns Fantoms Neptūns

Ir noliktavā
Ieteicamais vecums:
3+

 Gudrais plastilīns - neticama substance, kurai piemīt cietas un šķidras vielas īpašības vienlaicīgi. Tas vienmēr ir gatavs piedzīvojumiem un nelokāmi pacieš jebkuras transformācijas.

 

Met pret grīdu - atlēks kā bumbiņa! Neaiztiec - izplūdīs kā ūdens. Uzsit ar āmuru - sašķīdīs gabalos kā kristāls. Izstiep kā gumiju, plēs kā papīru, griez ar šķērēm, pūt burbuļus, veido figūriņas, noņem nospiedumus, pārvelc attēlus!

 

Gudrā plastilīna "Fantoms" unikālā superspēja - prasme zaigot kosmiskos toņos. Jo labāks apgaismojums, jo vairāk dažādu krāsu pāreju būs pamanāmas! Piemēram, lūk, gudrais plastilīns "Fantoms - Neptūns", kas nofotografēts no dažādiem skata punktiem. Pārsteidzoši, kā tas maina krāsu no violetās uz rozā, zelta, dzeltenu un zilu līdz pat smaragda zaļai.

Attīstoša dāvana bērniem (no 3 gadu vecuma): uzlabo sīko motoriku, veicina radošo spēju, runas un loģiskās domāšanas attīstību. Veido labdabīgu psihoemocionālo fonu.

Oriģināla dāvana pieaugušajiem (no 3 gadu vecuma): neaizvietojams antistresa līdzeklis - darbaholiķiem, iedvesmas avots - radošo profesiju cilvēkiem, sabiedrotais tiem, kas vēlas atmest smēķēšanu uz visiem laikiem, terapeits - reimatisko sāpju, pēc insulta un Parkinsona slimības gadījumos.

Ražotājs: Cits
Daudzums:
Cena: 7.89 Ls
11.23 Eur
Cena ar privilēģiju karti: 7.10 Ls (10.10 Eur)
Uzdod savu jautājumu:
My status
Komentāri
Pievienot komentāru
Vārds:
Labi