Lietotājiem
Preces kods: 43907-2

Jautrais Pērtiķīts Giochi Preziosi brūns

Ir noliktavā
Ieteicamais vecums:
2+

Emocionālais dzīvnieks ir jautrs un rotaļīgs maz pērtiķīts, kas mīl ar tevi rotaļāties.

Emocionālais dzīvnieks pamodīsies un kustinās asti un  veidos jaukas pērtiķīša skaņas. Kad pētiķīts sauc jūs, tas iespējams  ir izsalcis. Tavs mazias pērtiķīts ēd vis kaut ko. Ieliec un uzspied   uz sensora viņa mutē/uz deguma ar ko vēlies... un dzirdēsi kā viņš  “čāpstina”. Kad tavs mīlulis būs  paēdis, viņš kustinās asti un veidos  priecīgas skaņas. Ja viņš nav izsalcis, viņš veidos sarūgtinātas  skaņas.
Pat ja viņš ir jautrs, priecīgs, ik pa laikam viņš vienkārši grib maigumu,  glāstus. Ja tu glaudīsi viņa  galvu vai viņa vēderu, viņš veidos jautras  skaņas un kustinās asti.
Viņam ir speciālas satveršanas rokas un viņš var satvert jebko.
ja dzīvnieciņš sauc tevi un tu ar viņu nespēlējies, viņš ir garlaikots  un kustina asti... viņš aiziet  ilgā miegā. Dzīvnieciņš atkal spēlēsies,  ja tu 60 sekunšu laikā iedosi viņam paēst vai paglaudīsi  vēderiņu vai galviņu.

Ja tu ar viņu nerotaļājies 60 sekundes, viņš aizies gulēt.

Ja, 60 sekunžu laikā, tu uzspeidīsi uz vēderiņa, viņš pamodīsies.

Tavs pērtiķīts pamodīsies jebkurā laikā, ja nospiedīsi vēderiņu 3 sekundes.

Tavs pērtiķīts mīl gulēt ar kājām gaisā. Jebkurā laikā nospied un turi nospiestu vēderiņu 3 sekundes un tavs mazais pērtiķīts sāks krākt un savīs asti. Kad viņa aste ir savīta, tu vari aiz tās viņu pakārt uz savas rokas vai jebkur citur un viņš mierīgi gulēs.

 

Ražotājs: Cits
Daudzums:
Cena: 27.41 Ls
39.00 Eur
Cena ar privilēģiju karti: 24.67 Ls (35.10 Eur)
Uzdod savu jautājumu:
My status
Komentāri
Pievienot komentāru
Vārds:
Labi